Dit is de nieuwe bestellijst voor week 16. Deze dient uiterlijk woensdagochtend 14 april ingeleverd / doorgegeven te zijn.
Wij hopen dat u weer aansluit. Het menu ziet er als volgt uit:
Menu: € 5,00 / indien soep erbij gewenst is dit € 2,00 extra
Maandag 19 april Kip kerrie met rijst / Aardbeienbavarois
Dinsdag 20 april Gehaktbal, wortels en aardappelgratin / Brownie
Woensdag 21 april Verrassingsmenu met vlees / Verrassingsdessert
Donderdag 22 april Aardappelschotel met ham, champignons, paprika, uien en basilicum / Bitterkoekjesmousse
Vrijdag 23 april Kip met paprikasaus, erwten, worteltjes en aardappelpuree / Yoghurt met banaan en aardbei
Zaterdag 24 april Pasta Carbonara / Vlaflip
Let op: uw bestelling is compleet wanneer:
- De bestellijst aan de Kansenfabriek is doorgegeven ovv naam, kamernummer / adres en telefoonnummer, welk menu, soep ja/nee en het aantal personen (1 of 2). De bestellijst kunt u ook vinden in Weekkrant Waalwijk.
- Betaald is (alleen via pin of overmaken op rekeningnummer NL60 RABO0306888157) ovv naam, adres en dagen waarop u eten wilt ontvangen.
Eten kan dan op die dag opgehaald worden bij De Kansenfabriek tussen 13.00 en 14.00 uur. U kunt dit eten opwarmen in de magnetron en invriezen omdat het dagvers gemaakt wordt.